O POWERKIDS

O nas power kids

Treści programu POWERKIDS oraz metody realizacji założonych celów mają wartość wychowawczą, profilaktyczną oraz socjoterapeutyczną.

Naszym celem jest wspieranie dzieci w budowaniu pozytywnej samooceny, podniesienia poczucia własnej wartości, a także propagowanie zdrowego stylu życia, rozwoju osobistego wśród dzieci i młodzieży, aby pomóc im budować zdrowe nawyki od najmłodszych lat.

WSZYCY MŁODZI LUDZIE ZASŁUGUJĄ NA TO ŻEBY W PEŁNI ROZWIJAĆ SWÓJ POTENCJAŁ!

Dlaczego POWERKIDS?

Powerkids to autorski program stworzony przez pedagogów i psychologów, instruktorów fitness oraz jogi, terapeutów SI, w oparciu o ich wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Starannie opracowany program zajęć zawiera w sobie elementy RUCHU, ODDECHU, MINDFULNESS I SENSORYKI. Nasze zajęcia zawierają w sobie elementy TAŃCA, JOGI i SPORTU. Zróżnicowany ruch pozytywnie wpływa nie tylko na prawidłową postawę i sylwetkę, ma również niezwykle ważny aspekt w rozwoju psychicznym i społecznym dziecka, pozwala rozładować napięcie emocjonalne, uczy samokontroli, rozwija poczucie rytmu i świadomość ciała. Joga wzmacnia ciało, pomaga je usprawnić i uelastycznić, poprawia równowagę, ćwiczy motorykę i koncentrację. Nauka technik oddechowych jest bardzo cenną umiejętnością, łagodzi stres i pomaga radzić sobie z trudnymi emocjami Mindfulness, trening umysłu i uważności pomaga w koncentracji, ułatwia naukę, uczy skupienia i bycia tu i teraz. Dzięki elementom relaksacji i bajkoterapii podczas zajęć jest czas na wyciszenie, skupienie się, pracę nad oddechem i uważnością. Muzykoterapia, granie na instrumentach i praca z dźwiękiem pomaga skupić uwagę, doświadczać i bawić się kreatywnie.

Zajęcia Powerkids zawierają w sobie również elementy integracji sensorycznej, która zapewnia właściwy rozwój intelektualny, ruchowy, emocjonalno-społeczny, stymuluje percepcję wzrokową i słuchową, rozwija umiejętności motoryczne. 

Zajęcia dla dzieci, które ucza i bawią